שורת התג
חייג 09.861.7713

פרויקט חדש בישראל

[פבואר 2019] POURQUOI ACHETER DANS UN PROJET NEUF EN ISRAEL ?

רכישה בפרויקט חדש בישראל יש יתרונות רבים על פני הישן. איכות טובה יותר של דיור ומגורים, חיסכון באנרגיה, ערבויות, avantages fiscaux… Autant de données à prendre en compte pour son projet neuf en Israel.

PROJET NEUF EN ISRAEL: DES PRESTATIONS DE QUALITÉ

רכישת פרויקט חדש בישראל היא פתרון מפתח : משלוח, אתה יכול מייד להשקיע הבית החדש שלכם, בעוד לשעבר בדרך כלל דורש עבודה לפני שאתה להתיישב. פרויקט חדש בישראל כולל בנוסף עיצוב הרמוני, עם הסדר של כרכים מותאמים לנצל כל שטח. אזור המגורים באמת מנוצל היטב, במקום בתים קיימים, אשר לעתים קרובות סובלים חללים אבדו כמו מסדרונות מידתיים. אפשר אפילו להתאים אישית בבנייה למגורים מול שלה דרך קוני תיקון העבודה (TMA) ! Un פרויקט חדש בישראל assure un confort durable grâce à la qualité des matériaux de construction. שיפור איכות החיים מבוסס בעיקר על צליל יעיל לבידוד בהתאם לסטנדרטים קיימים. אבטחה מוגברת על ידי ניטור גישת מגורים. סוף סוף, שורה של מתקנים נוחים לעשות בחיי היומיום קלים : חניה חניה במרתף ואוויר, אחסון אופניים, שטחים ירוקים מטופחים פרטיים, וכו.

 

[ינואר 2020]היתרונות של פרויקט חדש בישראל

בעוד עדיין לשעבר מייצג את הרוב של שוק הנדל"ן, acheter un projet neuf en Israel offre de sérieux avantages notamment en termes de qualité du logement et de la résidence, חיסכון באנרגיה, הגנה משפטית הטבות כספיות.
Petit aperçu des principaux avantages du projet neuf en Israel.
1. Spaces אופטימיזציה עבור איכות חיים טובה יותר
Un פרויקט חדש בישראל נועד לענות על כל הצרכים שלך. תרגול, זוהר, מסודר היטב, זה מתאים לסגנון החיים שלך.
מקדמי יתר על כן לתת לך את הבחירה של גימורים : פרקט, שטיח, אריחים ... אתה מקבל עיצוב "מותאם".
איכות החיים זה מורגשת באזורים המשותפים. גדול הצעה אלו נוחות מאשר ישן: פרקים, אמנות מעלית, טלפון וידאו, שערים אוטומטיים ...
2. טכני ותקנים סביבתיים לדור אחרון
Le projet neuf en Israel est soumis aux réglementations en vigueur. הדירה החדשה שלך ולכן עומדת בתקנים הסביבתיים טכניים העדכני. כדי להשיג את המטרות של יעילות אנרגטית, אדריכלים לוקחים דברים כאלה בחשבון את הנטייה של הבניין, בידוד תרמי וצליל, אוורור ויותר באמצעות אנרגיה מתחדשת, אלמנטים שאחד כלל לבלות את הישן.
3. תהיה מורשת קיימא תוך הבטחת משפחתו
הנדל"ן נותר השקעה בטוחה : הערך שלו נוטה להגדיל לטווח ארוך. פרויקט חדש בישראל, אשר לא דורש עבודות שיפוץ ומספק ביצועי אנרגיה אופטימליים, מקדם חוזר טוב, ואפילו יכול לדמיין רווח הון.
כמו כן להשקיע בנכס עוזר הנכסים לבנות שניתן להעבירן אז.

 

[דצמבר 2019] Les petits inconvénients à acheter dans le neuf en Israel

מחיר מ"ר מעט גבוה יותר מאשר ישן

כהד העלות הנמוכה של דמי נוטריון (בין 2 ו 3 %), dans le neuf en Israel, מחיר למ"ר בדרך כלל גבוה יותר מאשר הישן.

ספק משלוח לפני המעבר

זה מחייב תקופת משלוח, dans le neuf en Israel, לעיתים קרובות חייב להיות סבלני. אין זה נדיר שיש להמתין בין 12 ו 18 חודשים לאחר חתימת החוזה הראשוני לפני המעבר. Et lorsque l’on achète un logement neuf en Israel les paiements sont certes échelonnés mais ils démarrent bien avant que l’on n’ait posé ses valises dans son futur appartement. בבירור, כפי שהוא חייב להמשיך להישאר בשלב הבנייה, זה לא נדיר יש לשלם שכר דירה (אם אחד הוא שוכר) תוך כדי מימוש התשלום ובלבד.

פשיטת הרגל של החברה היזמית : סיכונים לא צריכים להתעלם

הבחירה של אמרגן היא קריטית : הוא חייב בכל מחיר לוודא את האמינות שלו והרצינות שלו. לכן חיוני כדי להבטיח כי השימושים מקצועיים שמכוסים היטב כי חתם הערובות הדרושות, כולל פירעון והשלמה. באשר לחוזה, להיות מובלט תעודות משלוח פיצוי מובטחים.

 

[נובמבר 2019] Acheter dans le neuf en Israel : היתרונות הגדולים

מתוך בחירה של התוכנית (אמרגן !) אל מחוץ לאדמה של הבניין, באמצעות החתימה על החוזה הראשוני, découvrez toutes les clés pour acheter dans le neuf en Israel en toute sécurité.

חדרי אירוח נוחים אשר חסכוני בחשמל

En vous offrant un logement neuf en Israel, מובטח לך ליהנות נוחות מסוימת. אכן, ברור כי בבתים רבים ודירות ישנות, l’isolation non seulement thermique mais aussi phonique laisse encore à désirer… Dans le neuf en Israel, להיפך, יצרנים כעת נדרשים לעמוד בסטנדרטים מסוימים. La réglementation thermique qui s’applique aux logements neuf en Israel fixe ainsi un seuil minimum de performance énergétique. זכור כי אם הוא מבודד היטב, דיור יהיה איבוד החום המוגבל שלה. ועלויות חימום אז צפויות.

אין עלויות נוספות לחשוש : אתה לא צריך להיות משוחזר

En investissant dans du neuf en Israel plutôt que dans de l’ancien, אנחנו ובכך נמנע הפתעות רבות. לא מתיחת פנים, עבודת בידוד תרמית או תיקון גג לנבא. מלבד הערובה לכך בוודאי מנוי היצרן מחייבת זאת על מנת להבטיח – על פני תקופה של שנתיים ממועד מסירת העבודות – כי ציוד (ברזים, דודים, וכו ') לתפקד כרגיל. באשר פרעות גדולות כי פשרה המוצקה של הבית שלך או למנוע ממך לחיות באופן נורמאלי, אחריות העשר השנים דורשת ליצרן לתיקון. וכי במשך שנים עשר מיום קבלת העבודה.

 

[יותר 2019] 8 טיפי קנייה אמיתית בפרויקט חדש בישראל

אם הזרם של רכישת בית חדש או במהלך שלב הבנייה, אלמנטים מסוימים חייבים בהחלט להחזיק את תשומת הלב שלך. רק כדי לשכוח שום, בצע את המדריך על www.adkinvest.co.il

העתיד שלך בבית החדש 8 נקודות

 1. לפני שאתם קופצים לתוך ההרפתקה לקנות בפרויקט חדש בישראל, לקחת את הזמן כדי להתעכב על הבאה :
  אם זה שלך מגורים, אנו ממליצים מזמינים אתכם לבקר באתר שעליו ייבנה הבית או הדירה שלך. היכן נמצאים המשתלות ובתי ספר ? מה ובעבודות בנייה אחרות (למגורים, חנויות, וכו ') סביב אדמתכם ? קצר, לך לחקור.
 2. בזהירות ללמוד את "מטוס הקרקע" וכן במדריך הטכני ייתן לך את המפתחים. תלמדו יותר מדי דברים כדי הקריאה שלו מ של חוברת המכירות
 3. ללא הרצה ספקה, אל תבזבזו את הזמן כדי להזמין לינה. הפרסים הנחשקים ביותר (בקומה גבוהה, נוף עוצר נשימה, וכו ') הם בדרך כלל אלה שמור בראש.
 4. בדוק את חוזק ואמינות של היזם. למשל, על ידי חיפוש שם האינטרנט או של החברה שלו. אתה תהיה גישה אולי לפנות ללקוחות לשעבר אשר זה יכול להיות מעניין לאסוף רשמים ...
 5. ארון ועוד ? מחיצה בתוך ? רצפות פרקט ולא שטיח ? הכל משולם. לקבלת מחיר, אפשרויות רבות מאפשרות לך אישית לביתכם החדש בישראל ועל מנת להבטיח כי אתה מתאים מכל הבחינות. אבל להיזהר שלא לפוצץ את התקציב הראשוני !
 6. צג את המסירה נסו לעמוד על המקח לכל נזק עיכוב. זה אף פעם לא יותר מדי זהיר !
 7. המבקרים באתר באופן קבוע. אתה תהיה מסוגל לזהות פגמים אפשריים ולקבל תקן אותו.
 8. עם מסירת, לפקוח עין ולפרט כל פגם שאתה תדווח בעת ביקור הבית שלך. עם זאת, אם פרט נאלץ לברוח, לא להיבהל : יש לך שנה אחת כדי לדווח חסות על ידי שליחת מכתב רשום.

על ידי בחירת סוכנות ADK Invest, פרויקט חדש מומחה בישראל, השתקפות זו תהיה קלה יותר, כי אתה תלווה על ידי אנשי מקצוע אמיתיים שיש להם בלב ההצלחה של הפרויקט שלך !

[מאדים 2019]אימון Immo Invest ADK שירות ייחודי עבור הפרויקט החדש בישראל

זה לא קל לדעת לאן לפנות כדי לקבל תשובות ברורות, אישית ועלינו לומר שאנחנו לא תמיד רוצים ליצור קשר עם ספק לפני בעל חזון ברור של מה אנחנו רוצים ומה אנחנו יכולים לעשות או לא. כדי לענות על צורך זה Invest ADK מציעה שירות שפועל נגד הזרם של מחלקת המכירות : אימון Realty. שירות המעורב מומחה צוות מוקף אשר תהא שואפים להגיב לכל סוגי השאלות. בשביל זה, הוא מסתמך על מומחיות פנימית של הסוכנות, אבל הוא מוקף גם מומחים כגון יועצים פיננסיים, נוטריונים, מומחי מס, יועצים לניהול עושר ... כדי להביא לכם את השירות האישי ביותר. תוצאה : אתה חושב על הפרויקט החדש שלך בנתניה ביודעין, חינם וללא התחייבות מצדכם. אם אשראי, מיסוי, דיני מקרקעין או אפילו לקשט או בארגון המהלך שלך ...

 

[ינואר 2019] מצא הפרויקט החדש בישראל על www.Adkinvest.co.il

מחפש פרוייקט חדש בישראל ליד הים ? עם למעלה מ 10 שנות ניסיון ונוכחות אזורית חזקה על שרון, ADK Invest, מומחה בקידום פרויקט חדש בישראל, מציע מבחר רחב של דירות למכירה ליד הים, להישאר או תמורת השקעת השכרת קיימא. בחר את המכשיר שלך, למשל ב Tama 38, ולגלות את כל הערים שבהן אנו מציעים פרויקט פיתוח נדל"ן בישראל תשעה החוף, או איפה אנחנו בונים מגורים על חוף ים חדש, והם מוכרים דירות על חוף ים. הקורסים שלנו תמיד ממוקמים היטב, ואנחנו מבינים פרויקטים בנדל"ן יש באיכות נתניה.
כדי להשקיע או לרכוש דירה על חוף הים בנתניה (בסטודיו או יותר) או דירת הנדל"ן בנתניה, צור איתנו קשר.

 

[דצמבר 2018] אמון טיוטה חדשה של המומחה בישראל

במהלך השנים, ADK Invest, פרויקט חדש מומחה בישראל, פתח מיומנויות המאפשרות לו היום להציע מגוון שלם של שירותים נוספים לפרויקט החדש שלך בישראל. תקין 38, Pinouy Binouy, מימון, דיור אישית, מקום, הנהלה שכירה : יש לך שותף מהימן עבור תמיכה 100% עסקת הרכישה של תשעה פרויקטים בישראל ליד הים. קנה ולממש השקעות השכירות שלך על חוף הים התיכון בנתניה או בסביבה עם ADK Invest, אתם נהנים מהמומחיות וההון של האמון של שחקן אזורים המוכר במשך עשרות שנים. גלו התוכניות שלנו עכשיו ולבקש החוברות שלנו !

 

[אוקטובר 2018] בחר פרויקט חדש בישראל

דיור מואר, מודרני, מרחבי אופטימיזציה, חוסר העבודה ... היתרונות של הפרויקט החדש בישראל הם מרובים ! ADK Invest מסביר מדוע לקנות את החדש הוא תמיד רעיון טוב.

לנוחות והבטיחות של פרויקט חדש בישראל

על ידי רכישת דירה או בית בפרויקט חדש בישראל, אתה בוחר נכס בישראל בחוד החנית של המודרניות. דיור לכל פרויקט חדש בישראל מציע ציוד דור האחרון ומרחבים מתוכננים בקפידה, ובאופן כללי נהנה פתחים גדולים עבור בהירות משופרת. משטחים חיצוניים - מרפסות, loggias, טרסות או גינות פרטיות - כמו באזורים הציבוריים מציעות נוחות. אתם נהנים מתקנים נהדרים, במיוחד מבחינה ביטחונית (להרים מודל האחרון, digicode, וידאו, דלתות נחיתה עם מנעול 3 או 5 נקודות, מעבר אוטומטי של חלקים משותפים, גישה וחניה מאובטחת ...).

לקנות בית ב פרויקט חדש בישראל עבור הצרכים שלך

עם ADK Invest, אתה מבין את הרכישה על מפה. טרם חלקים שנבנו להפוך את הנכס שלך כפי וכאשר הם רצים ; אתה משלם את המחיר על מנת למדוד את ההתקדמות של העבודה על פי לוח זמנים התרמה בשטר המכירה.

רכישת תכנית קשה של הפרויקט החדש בישראל משאירה אותך בכלל, כדי אישית בביתך עתיד הפרויקט החדש בישראל אם התקדמות הפרויקט החדש היתרי עבודה בישראל ועמידה בתקנים ובתקנות. למשל, בהתאם לתנאים הספציפיים של התוכניות, זה שאתה יכול לשנות את המחיצות, החלפת אמבטיה עם מקלחת, להוסיף לארון, שקע ... אתה יכול גם לבחור, דרך התנאים של קטלוגי האפשרויות, עיטור חדר האמבטיה שלכם ו / או לשירותים או להחליט את הוראות צבע ויישום של הקומה שלך.

 

פרויקט חדש בישראל

פרויקט חדש בישראל

[ספטמבר 2018] למה לקנות פרויקט חדש בישראל ?

רכישה בפרויקט חדש בישראל יש יתרונות רבים על פני הישן. איכות טובה יותר של דיור ומגורים, חיסכון באנרגיה, ערבויות, הטבות מס… נתונים רבים לשקול עבור הפרויקט החדש שלה בישראל.

פרויקט חדש בישראל: שירותי איכות

רכישת פרויקט חדש בישראל היא פתרון מפתח : משלוח, אתה יכול מייד להשקיע הבית החדש שלכם, בעוד לשעבר בדרך כלל דורש עבודה לפני שאתה להתיישב. פרויקט חדש בישראל כולל בנוסף עיצוב הרמוני, עם הסדר של כרכים מותאמים לנצל כל שטח. אזור המגורים באמת מנוצל היטב, במקום בתים קיימים, אשר לעתים קרובות סובלים חללים אבדו כמו מסדרונות מידתיים. אפשר אפילו להתאים אישית בבנייה למגורים מול שלה דרך קוני תיקון העבודה (TMA) ! פרוייקט חדש בישראל מבטיח בזכות נוחות קיימא לאיכות חומרי בניין. שיפור איכות החיים מבוסס בעיקר על צליל יעיל לבידוד בהתאם לסטנדרטים קיימים. אבטחה מוגברת על ידי ניטור גישת מגורים. סוף סוף, שורה של מתקנים נוחים לעשות בחיי היומיום קלים : חניה חניה במרתף ואוויר, אחסון אופניים, שטחים ירוקים מטופחים פרטיים, וכו.

ADK Invest

09 86 177 13

www.adkinvest.co.il

 

[יולי 2018] הרגלים טובים לקנות ב פרויקט חדש בישראל

להרשות הביתה הביתה מתוק העתיד שלו במפה? זה מאפשר הרבה חופש. אבל זה לא פשוט כמו רכישת נכס ישן. כמו הרבה מיד לרכוש את רפלקסים תקין.

 • בקרו באתר, סביב הפרויקט החדש בישראל, מחפש מפגעים אפשריים כדי להבטיח נגישות בתחבורה ציבורית. פנו אלינו בנוגע הקרבה של בתי ספר, עריסות, מבלי לשכוח להסתכל על מפת הספר, כדי לראות מה הספר תלוי דיור. אם יש שכונה בהתהוות, סקר קטן בבניין העירייה כדי לברר פרויקטי הון שימושי.
 • שאלתי את המוכר על עסקים ספקו בבסיס הפרויקט החדש בארץ הרבה מה ללמוד על היזם אחראי לפרויקט חדש בישראל.
Projet neuf en Israel

פרויקט חדש בישראל

בצדק, ADK Invest ערבויות לרכישה בפרויקט חדש בישראל בבטחה, מציע לכם מגוון רחב של הזדמנויות פרויקט חדשות בכל ישראל מאובטחת ויפה.

הדירה בעתיד שלך בפרויקט חדש בישראל, זה אפשרי הודות לסוכנות Invest ADK, הפרויקט החדש המומחה שלך ישראל.

צור הפרויקט החדש המומחה שלך בישראל

ADK Invest

09 86 177 13

 

[יוני 2018] הבעלים להפוך בפרוייקט בישראל עם ADK Invest

להשקיע בפרויקט חדש בישראל מספק יתרונות משמעותיים עבור הבעלים החדשים בפרויקט חדש בישראל .

סקירה קצרה של היתרונות של הפרויקט החדש בישראל.

היום, לרכוש בפרויקט בישראל הפך ערובה לבטיחות, נוחות ואיכות חיים. האטרקטיביות של הפרויקט החדש בישראל הפכה הכרח עבור יצרנים ומפתחים. פרויקט העתיד שלך בישראל ייהנה הסטנדרטים החדשים של טכניקות בטיחות והבנייה אשר נהנה פרויקט חדש בישראל.

פרויקט חדש בישראל, מדובר באיכות של חיי היומיום. ADK.co.il מאפשר לך לגלות, על www.adkinvest.co.il פורטל עזבונו , מגוון שלם של פרויקט חדש בישראל לממש את השאיפה להיות בעלים של הפרויקט בישראל.

 

[יותר 2018] גלה הפרויקט החדש עתידך בישראל

נתניה, חריג Oceanfront העיר

שער העיר שרון, היא בגאווה מגלה תיירות מורשת מפוארת. אבל איש אינו האדריכל היחיד של האזור, צוקים טבעיים של העיר מציעים נוף לים ממבנים המפואר ביותר ובלתי נשכח. בדירתכם בישראל, מתרפק על הפרויקט החדש היפה ביותר בישראל, תגלה נתניה וסביבתה באמצעות פעילויות רבות, לאורך כל השנה.

Le כיכר, שכונה יוצאת דופן עוברת תחייה - במקום הפרויקט החדש שלך בישראל
נמצא בסביבה יוקרתית, הפרויקט החדש עתידך בישראל יציע נופים מרהיבים של הים ושל הכיכר. איכות החיים שלך תהיה משופרת באמצעות האנימציה של המרכז הזה של חיים, במיוחד בתקופת החגים !

לצרכי היום יום שלך, קרוב לחנויות ושירותים הם רק כמה צעדים מהבית. רוצה לבלות עם המשפחה והחברים ? מרכז העיר הוא מתפרץ עם חנויות קטנות ומסעדות עם מאכלים יצירתיים.

Rendezvous קיים בסוכנות שלך מוקדש פרויקט חדש בישראל, בלב הכיכר.

ADK Invest

 מייק וויליאמס ג'רזי